Reklamní stánky, promo technika, prezentační systémy

 

Kompletní zajištění promo akce

Naším krédem je mít sami na sebe ještě vyšší nároky, než má samotný klient. Touha organizovat pro Vaše zaměstnance, klienty nebo obchodní partnery promo akce, které zůstanou nadlouho v jejich vzpomínkách, je pro nás hlavní motivací a zároveň výzvou. Uspořádáme pro Vás jedinečnou a naprosto nezapomenutelnou promo akci, firemní večírek, svatbu, narozeniny či jinou společenskou akci.

 
Více
 

Promo stánky

Hledáte-li profesionály v oblasti výroby a pronájmu promo stánků, jste na správné adrese. Naše agentura nabízí svým klientům jedinečné promo stánky k prodeji i pronájmu. Proč jsou promo stánky pro prezentaci Vaši firmy nezbytné? Správně zvolený prezentační systém Vám zaručuje, že vhodným způsobem oslovíte potencionální zákazníky a přesvědčíte je ke koupi produktu či objednání Vámi nabízených služeb. 

Více
 

Roletové stojany (ROLL-UP)

Roletové stojany si získávají stále větší oblibu, což je dáno především jejich rychlým a jednoduchým použitím. Potřebujete-li udělat snadno a rychle firemní či jinou prezentaci, stačí zatáhnout a můžete svým obchodním partnerům vytřít zrak. Roletové stojany jsou navíc vysoce kvalitní a s dlouhodobou zárukou. Nákupem či pronájmem roletových systému  získáte spolehlivý a cenově dostupný produkt, jenž má celou řadu využití. 

Více
 

Výstavní stěny

Chcete-li efektivně propagovat Vaši firmu, její výrobky či služby, pořiďte si výstavní stěny, které představují přenosné velkoformátové interiérové billboardy. Mezi hlavní výhody prezentačních stěn patří rychlé a jednoduché sestavení, a stejně tak i jejich snadné rozložení. Naše firma má v nabídce velký výběr různých velikostí, variant a tvarů. Výstavní stěny nabízíme za atraktivní ceny! Stačí si jen vybrat.

Více
 

L-bannery & X-bannery

V nabídce naší firmy naleznete L-bannery a X-bannery. V případě produktu s označením L-banner se jedná o lehký a jednoduchý banerový systém, u kterého lze rychle a snadno vyměnit grafika. X-bannery nabízíme v klasické a mini verzi. Klasický napínavý banerový systém je stabilní a pečlivě zhotovený. Mini X-banner je v dispozici ve formátu A3.

Více
 

Bannerové systémy

Bannerové systémy jsou nepřehlédnutelné, což je přesně to pravé pro prezentaci Vaší firmy. Objednejte si od nás největší na trhu dostupný systém bannerové prezentace – velkoformátový stojan, který můžete využít jednostranně i oboustranně. Konstrukce bannerových systémů je projektovaná takovým způsobem, aby minimálně zasahovala do zobrazovaného motivu a zároveň a by jej pevně držela v optimální poloze. Bannerové systémy jsou k tomu všemu snadno sestavitelné a příjemně se s nimi manipuluje.

Více
 

Stojany na letáky

Myslete na všechny detaily! Pokud chcete úspěšně propagovat Vaše výrobci či služby, potřebujete k tomu kvalitní prospekty. Ovšem letáky a další propagační materiál potřebujete efektivním způsobem umístit. Máme pro Vás optimální řešení – stojany na letáky. Multifunkční stojany na letáky se dokonale hodí k nejrůznějším formám propagace firmy. Na našich stránkách Vám nabízíme moderní reklamní stojany na katalogy či jiné prospekty.

Více
 

Plakátové rámy

Součástí naší nabídky jsou plakátové rámy, které slouží zejména pro umístění plakátů, mimořádných nabídek a vyznačování cen jednotlivých produktů. Plakátové rámy jsou praktické, jednoduché a cenově výhodné. Díky systému OVZ (Otevři – Vlož – Zaklapni) jsou námi nabízené plakátové rámy jedny z nejoblíbenějších na českém trhu.

Více
 

Reklamní poutače

Udržte pozornost svých zákazníků ve své firmě i mimo ní. Nabízíme Vám reklamní poutače do interiéru i exteriéru včetně jejich kompletní realizace. Náš kreativní tým vytvoří pro Vaši firmu grafický návrh, který následně umístíme dle Vašich požadavků do reklamního poutače či jiného prezentačního systému. Vyberte si u nás klasické reklamní poutače se dvěma rámy OVZ nebo zvolte informační stojan určený k venkovnímu použití.

Více
 

Pronájem promo stánků

Pronájem promo stánků doporučujeme všem, kteří chtějí uspořádat jednorázovou akci či nemají dostatek financí na pořízení vlastního promo stánku. Naopak pokud připravujete dlouhodobější kampaň, vyplatí se Vám investovat do vlastních prezentačních systémů.

Více
 

Profesionální CATERING

Spojte se s profesionálním cateringovým partnerem pro pořádání společenských akcí nejen v Praze.  Poskytujeme kompletní servis v oblasti gastronomických služeb a zajišťujeme prvotřídní cateringové služby na soukromých i firemních akcích. Catering Praha pro Vás připraví klasický catering, jehož součástí mohou být dle Vašeho výběru tradiční pokrmy i speciální exotické pokrmy nevšedních chutí.

Více
 

Zajištění programu promo akce

Uspořádáme pro Vás promo akci plnou nevšedních zážitků a okouzlující atmosféry. Postaráme se o to, aby se hosté na Vaší akci královsky bavili! Zastupujeme desítky umělců a uměleckých skupin, které dopravíme na místo konání Vaší promo akce, ať už se koná v České republice nebo kdekoli jinde v Evropské unii.

Více
 

Hostesky a promotéři

Hostesky a promotéři jsou důležitou součástí každé promoakce. Jejich přítomnost vyžaduje roadshow, firemní akce a samozřejmě také ochutnávky a samplingy. Dlouhodobě spolupracujeme s lidmi, kteří mají zkušenosti a dokážou je využít ve prospěch našich klientů. Vybrané hostesky a promotéry dopravíme na akci konanou ve kterékoli části České republiky. Proškolíme je podle vašich instrukci a zajistíme, aby bezchybně zvládli svoji úlohu na firemní akce, rautu, galavečeru, ochutnávkách a dalších podobných akcích.

Více

  Být vidět! To je, oč tu běží...

  Veni, vidi, vici... Přišel jsem, viděl jsem, zvítězil jsem... A s trochou nadsázky lze říci, že stejně jako Julius Caesar můžete zvítězit vy. Ovšem pokud budete vidět. Tedy pokud budou vidět vaše výrobky a služby.

  Skvělou příležitost, jak o nich dát vědět potenciálním zákazníkům, nabízí přímá podpora prodeje, jeden ze základních principů marketingové komunikace. Lidé si mohou váš výrobek prohlédnout, vyzkoušet, ochutnat, osahat... jednoduše se s ním seznámit.

  Budete nepřehlédnutelní !

  Ovšem stejně jako do značné míry výrobek prodává jeho obal, měla by přímá podpora prodeje být také oblečena do atraktivních šatů.

  Zajímavě řešený promo stánek zaujme, přiláká větší množství zákazníků, odliší vás od konkurence a nezapadne v zástupu jiných stánků. A právě takové přenosné prezentační systémy vám nabízíme. Můžete si je zakoupit či pronajmout.

  Máme k dispozici profesionální grafické studio, které vám stánky od nás oblékne do zajímavého kabátu, připraví grafické návrhy, navrhne komplexní řešení.

  Naše agentura BARMAN SHOW dokáže zorganizovat prezentaci vašich výrobků nebo služeb na klíč, zajistíme vám hostesky... a ještě mnohem více. Svěřte se do rukou profesionálů. S námi se neztratíte. Budete nepřehlédnutelní. A to je přece to, oč tu běží, ne?

  Novinky

  9. 1. 2015

  Kompletní zajištění promo akce

  Nenabízíme šablony použitelné na jakýkoli typ promo akce. Vždy hledáme unikátní řešení, do kterého investujeme maximum našeho času a úsilí. Právě jedinečnost a originalita je základním předpokladem pro úspěšné pořádání promo akce.

  ...více
  Zobrazit archiv

  Reference

  Zobrazit více… Nezávazná poptávka
  sk ru en de

  Rychlý kontakt

  • (+420) 739 844 844
  • info@dobratiskarna.com